Hakkımızda

SAYTEK LTD. ŞTİ.

Değişen teknoloji ve pazar talebine paralel olarak un, yem, hububat ve gıda endüstrisine daha kaliteli, güvenilir ve etkin hizmet vermek amacı ile 2002 yılında Ankara`da kurulan SAYTEK LTD. ŞTİ. almış olduğu yerli ve yabancı temsilciliklerle; Kalite Kontrol Laboratuar cihazları, Mikotoksin test kitleri ( Aflatoksin, Ocratoksin, DON gibi ), Un katkı maddeleri, Gluten Yıkama Cihazı, Nem ölçüm cihazları, Laboratuar sarf malzemeleri, Azot protein tayin cihazı satış pazarlama  ve üretimini yapmış olduğu kalite kontrol cihazları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uzman kadrosu, Türkiye genelindeki satış ağı ile ülkemizin her köşesinde ve Türk Cumhuriyetlerine hizmet ulaştıran firmamız "satış sonrası hizmetlerimiz satıştır" prensibi ile teknik servis, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini de başarı ile sürdürmektedir.

Kalitede güvenilirliği ile sektörde gelişmeyi ve yenilikleri bünyesinde barındırmayı kendine hedef edinen SAYTEK iyi kalite, uygun fiyat, adrese süratli teslim ve % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir